Alp Temizlik

 

Antalya Ev Temizliği

 antalya temizlik şireti, ev temizliği

           Antalya temizlik şirketleri Temizlik denince akıla bir çok kavram gelmektedir. Bunları ele alacak olursak; genellikle ev hanımlarının yapmış olduğu ev temizliğidir.

Antalya Ev temizliği detaylarından bahsedecek olursak, sağlık faktörü birinci sırada gelmektedir. Ailemizin sağlığı için temizlik yapma gereksinimi duyarız. Bunu yaparken çoğu zaman üstün körü yapılmaktadır. Belirli aralıklarla perdelerin, koltukların ve halıların yıkanması gerekmektedir. Bu eşyalar sağlık standardımızı etkileyecek derecede bakterileri içlerinde barındırmaktadırlar. Bu bağlamda doğaya zararı olmayan kimyasal ve ekipman ile profesyonel olarak sizler için hizmet vermekteyiz.

 

           Ev hanımlarının bir başka kabusu haline gelen cam temizliğidir. Antalya Cam temizliği ise profesyonel cam çekçeği, peluş, özel parlatıcı ve arındırıcı etkisi bulunan cam temizlemede kullandığımız doğa dostu kimyasalımız sayesinde camlarda aradığınız temizliği bulacaksınız.

           Mutfak dolapları; mutfak dolapları gündelik yaşantımızda yemek buharı ve yağına maruz kalmaktadır. Bu da gün geçtikçe tabakalaşmaya yol açmaktadır. Periyodik olarak temizlenmediğinde mevcut olan tabakalar yüzeye iyice yer etmiş olacaktırlar. Bu durumsa siz değerli ev hanımları için işin içinden çıkılması zor bir hal alması içten bile değil. Tam bu noktada antalya temizlik şirketleri arasında kendini kanıtlamış olan Antalya temizlik firmamız sizlere zaman kazandırmaktadır. Siz temizliğe ayıracağınız vakti sevdiklerinize ayırırken, temizlik işini bize bırakın profesyonel ekip ve ekipman ile evinizin her köşesini baştan aşağı hijyen kazandıralım.

 

 

Antalya Temizlik Firması, Mikrofiber Temizlik Bezi 

Antalya temizlik - mikrofiber temizlik bezi

                   Mikrofiber temizlik bezi; Hammadde'si olarak polyester veya polyamadi elyaf vardır. Antalya temizlik firması olarak kullandığımız mikrofiber bezler aşırı inceltilmiş ipliklerden oluşan temizlik bezidir. Kullanmış olduğumuz mikrofiber temizlik bezleri saç teline kıyasla 4-5 kat ince ipliklerden oluşmuştur. Antalya Ev Temizliği konusunda bütün kadınların birinci yardımcısı olmuştur. Önemli özelliği uğraştırmadan zamandan tasarruf ettirmesidir ve bundan dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Mikrofiber temizlik bezlerin iplikleri, vicudumuzda bulunan kılcal damarların işleyiş özelliğine hemen hemen benzer bir şekilde faliyet göstermektedir. Mikrofiber bezler nemli veya kuru biçimde kullanılabilmektedir. Kuru olarak toz alma konusunda harikalar yaratır. Nemli olarak ta zeminlerin, masa gibi malzemelerin temizlenmesi bakımından oldukça etkili temizlik bezidir.

 

 

Mikrofiber Temizlik Bezlerinin Özellikleri?

  • * Mikrofiber bezlerin, başka bezlerden emiş gücü olarak 15 kat daha fazla emiş yapmaktadır.
  • * Mikrofiber bezler kılcal iplikler sayesinde bakterileri bünyesinde bulundurmayan yapıya sahiptir.
  • * Mikrofiber bezler kullanılan yüzey temizliklerinde başka bir temizlik ekipmanı kullanılmasına ihtiyaç duyulmaz. Bilakis     temizlik ekipmanları olmadan kullanıldığında bezin ömrü daha fazla uzamış olur.
  • * Mikrofiber temizlik bezleri önemli özelliğinden bir tanesi ise kuru veya nemli olarak kullanıma uygundur.
  • *Mikrofiber temizik bezlerin bir başka özelliği ise gözlerimizle dahi göremediğimiz ufak tozları topluyor olmasıdır.
  • *Mikrofiber temizlik bezleri banyoda, aynalarda, camlarda, arabada, pencere doğramalarının temizliğinde ve bilgisayar, laptop, lcd televizyon, telefon temizliklerinde, mermer ve masa gibi sert yüzeylerde çekinmeden kullanılan bir bezdir.

 

 

duymamasıdır. Deterjan gibi kimyasalların kullanılmamasıyla ailemisin ve çocukların deterjan gibi kimyasallardan

dolayı görebilecek zararlardan kurtulmuş olacaktır. Alerjik hassasiyeti olan astım hastaları için de deterjan 

gibi kimyasalların kullanılmaması bakımından olabildiğince büyük bir etkiye ve öneme sahiptir. 

 

Antalya Buharlı Temizlik

 

antalya buharlı temizlik

                  Buharlı temizliğin nedenleri? Buharlı temizlik, ekstra kimyasal maddeye gereksinim duymadan dip temizlik yapmaya olanak sağladığı için tercih ediliyor. Örnek olarak deterjanda kullanımında olduğu gibi temiz su ile durulama da gerektirmiyor. Buhar basıncı, temizlik esnasında yüzeyde bulunan kirleri mikroskobik çıkıntılara temas ediyor ve bakterilerin oldukça önemli bir kısmını %99,99'unu yok ediyor olmasıdır.

        Yüksek sıcaklık ve yüksek basınçta püskürtülen buhar detarjan gibi kimyasalların çıkaramayacağı kirleri olabildiğince etkili bir şekilde ortamdan uzaklaştırıyor. Bu önemli özelliği sayesinde Alerji ye hassasiyet gösteren hastaları ve küçük çocukların barındığı-yaşadığı evlerde de olması gereken temizlik metodu çözümü olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

           Antalya temizlik şirketi olarak kullanmış olduğumuz buhar makinesi aksesuarları sayesinde zemin temizliğinde mutfak dolaplarından ocaklara, zemin temizliğinden, derz alarında ki kirlere, pencere doğramalarına ve cam yüzeylerin zararlı bakterilerden %99,99'unu yok edebilen keskin kirleri de normal bir kirmiş gibi kolay ve uğraştırmadan zahmetsizce ortamdan uzaklaştırıyor..

         

Antalya Ofis Temizliği Şirketleri

 

          Günlük haftalık aylık periyodlarda sizin talebiniz doğrultusunda ofis temizliği yapmaktayız. Sizin isteğinize göre Sabah mesai saatinden önce veya akşam mesaisi bitiminde ofis temizleme hizmeti vermekteyiz.

 

          Antalya Ofis Temizliği, Ofis temizliği konusunda şirketler geçmişe oranla oldukça daha hassas bir konumdadır. Geçmişe kıyasla çalışma alanlarında temizliğin ve hijyenin üst seviyelerde olması istenmektedir. Antalya Ofis Temizliği Firması olarak ofislerinizin, bürolarınızın, teşhir salonlarınızın hijyenle buluşması, temiz görünmesi bakımından sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Genel temizlik, periyodik temizlik veya inşaat sonrası temizlik gibi konularda şirketimizden yardım talep edebilirsiniz. Genel temizlik hizmetleri Antalya ilinde bugün en çok talep edilen hizmetlerin başını çekmektedir.

 

            Ofislerin her zaman temiz, bakımlı görünmesi mevcut çalışan personelinizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda çalışma yapacağından dolayı performans ve verimliliği artacaktır. Bilimsel olarak kanıtlanmış olan bu konu bugün hemen hemen bütün şirket sahiplerinin dikkatini çekmektedir. Düzenli ofis temizliği Antalya veya periyodik ofis temizliği Antalya için artık vazgeçilmesi zor bir hizmet halini almıştır. Firmalar veya şirketler periyodik olarak bu hizmeti almayı tercih etmektedirler.

 

            Ofis Temizliği Antalya Şirketleri, Profesyonel ve tam donanımlı olma koşuluyla hizmet verdiklerinde derinlemesine bakımlı ve hijyenik bir görünüm ortaya çıkmış oluyor. Dış cephe temizliği, iç-dış cam silme, zemin yıkama, zemin cilalama, toz alma gibi sıralayacağımız işlemler bir kaç saat gibi kısa bir sürede tamamlanarak bakımlı, hijyenik, ferah ortamlar sağlamaktadır. Antalya Aylık Ofis Temizliği gibi uygulamalar sayesinde ofisleriniz veya bürolarınız ferah, hijyenik ve temiz ortamları çalışanlarınıza kalıcı olarak sunabilirsiniz.

 

     

       Antalya Personel Temini - Temizlik Personeli Temini

 

Antalya personel temini - Antalya temizlik personeli

               Konyaaltı Temizlik şirketi olarak; Antalya sözleşmeli temizlik personeli, sizinle yapacağımız ön görüşmeden sonra ofisiniz, büronuz, şirketiniz yada tesisinizi göz önünde bulundurarak çalışma programı hazırlanır. Programla beraber oluşturulacak temizlik kadrosu belirlenir. Sözleşmeli temizlik personellerimize gerekli eğitim verildikten sonra sertifika verilir. Çalışma faliyetini üstlenecek kadronun oluşmasıyla birlikte gerekli olan ekipman ve sarf malzeme şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

               Antalya temizlik şirketi olarak kullandığımız sarf malzeme ve profesyonel ekipman TSE(TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ) standarlarına uygun ve birinci kalitededir. Personellerimiz firmanıza uygun olan yaka kartında fotoğrafı ile çalışır. Temin edeceğiniz personellerimizin gölge evrakları ilgili biriminize teslim edilir.

 

               Antalya temizlik personeli iş başı yapacağı günden bir gün ünce SSK girişleri ilgili biriminize teslim edilir.

 

               Temizlik personeli hizmet süresince 30(otuz) günlük periyotlarla almış olduğunuz temizlik hizmeti faturalandırılır.Takip eden ay içinde ödemesi tahsili yapılır. Antalya temizlik hizmeti sözleşmelerimiz en az 1 yıl olarak imza altına alınmaktadır. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda özel sözleşmeler mevcut olan sözleşmeye ilave edilmektedir.

 

               Antalya temizlik firması olarak hizmetin başlanacağı günden sonra aylık olarak toplantı yapılarak iş süreci değerlendirmeye alınır. Denetimden sorumlu olan personelimiz tarafından 7/24 saat göz önünde bulundurulmadan haftada dört kez müşteri memnuniyeti ve kalitemiz açısından denetimleri yapılır. Bu yapılan denetimler periyodik bir şekilde denetleme tutanağı yetkili merciye sunulur. Siz değerli müşterilerimizin yasal hakkı ve personellerimizin özlük hakları şirketimiz tarafından korunmaktadır.

 

Temizlik hizmeti detayları ile alakalı olarak daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. Şirketimizden temizlik sözleşmesi örneğini talep edebilirsiniz.